DUHABEX

uSŁUGI

Sektor Transportu Międzynarodowego pełni kluczową rolę i jest przedmiotem szczególnej troski jak i ciągłego rozwoju. W oparciu o 30-sto letnią obecność firmy Duhabex na rynku transportu międzynarodowego – trzy oddziały Duhabex Europa Holding: Duhabex Sp. z o.o., Duhabex GmbH, Duhabex BV, łączą w sobie długoletnie doświadczenie z nowoczesną wizją firmy transportowej.

Najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią transportu międzynarodowego jest współpraca polegająca na połączeniu ciągników siodłowych Duhabex z naczepami naszych zagranicznych partnerów w pełne zestawy.

Poczucie bezpieczeństwa, jakie gwarantujemy to zabezpieczenie powierzonego towaru dzięki wysokiemu ubezpieczeniu OC od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego na kwotę 500 000 Euro, a ubezpieczenie obejmuje między innymi szkody powstałe na wskutek kradzieży rozbójniczej.

Masz swój tabor ale brakuje Ci pracy? Chętnie weźmiemy Cię pod swoje skrzydła!

tel.: +48 (32) 624 9 821

Przemysław Haber, e-mail: ph@duhabex.pl

Dysponujemy powierzchniami magazynowymi w Trzebini, Olkuszu oraz Goch (Germany). Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie.

Kontakt: ph@duhabex.pl

Sektor Transportu Międzynarodowego pełni kluczową rolę i jest przedmiotem szczególnej troski jak i ciągłego rozwoju. W oparciu o 30-cio letnią obecność firmy Duhabex na rynku transportu międzynarodowego nowo powstała firma Duhabex Europa Holding łączy długoletnie doświadczenie z nowoczesną wizją firmy transportowej.

Najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią transportu międzynarodowego jest współpraca polegająca na połączeniu ciągników siodłowych Duhabex Europa Holding z naczepami naszych zagranicznych partnerów w pełne zestawy.

Poczucie bezpieczeństwa, jakie gwarantujemy to zabezpieczenie powierzonego towaru dzięki wysokiemu ubezpieczeniu OC od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego na kwotę 500 000 USD w UNIQA oraz WARTA, a ubezpieczenie obejmuje między innymi szkody powstałe na wskutek kradzieży rozbójniczej.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy w skład, którego wchodzi:

250 ciągników siodłowych euro 6, marki Mercedes-Benz, MAN, Renault, Volvo i Daf oraz naczepy z zawieszeniem pneumatycznym i najnowocześniejsze, podkontenerowe przystosowane do wszystkich typów kontenerów.

Dane typowych naczep:

Wymiary naczep(dł. x szer. x wys.)

13,60 x 2,43 – 2,48 x 2,50 – 2,75 m

ładowność: 25 ton

objętość ładunkowa: 84 – 92 m3, 32 – 34 europalet

W transporcie międzynarodowym spełniamy wszelkie wymogi dotyczące transportu towarów niebezpiecznych ADR klas bezpieczeństwa nr.:

Klasa 2: Gazy sprężone, skroplone lub rozpuszczone pod ciśnieniem

Klasa 3: Materiały ciekłe zapalne

Klasa 4.1: Materiały stałe zapalne

Klasa 4.2: Materiały samozapalne

Klasa 4.3: Materiały wytwarzające z wodą gazy zapalne

Klasa 5.1: Materiały utleniające, podtrzymujące palenie

Klasa 5.2: Nadtlenki organiczne

Klasa 6.1: Materiały trujące

Klasa 6.2: Materiały budzące odrazę lub zaraźliwe

Klasa 8: Materiały żrące

Klasa 9: Różne materiały i przedmioty niebezpieczne

Specjalizujemy się w przewozach:

  • całopojazdowych naczepami oplandekowanymi

  • ładunkach niebezpiecznych ADR

  • całopojazdowych z kontenerami

  • specjalistycznych

  • odpadów

  • ponad gabarytowych

Zgodnie z przyjętymi i wdrożonymi standardami i w głębokim zrozumieniu odpowiedzialności za życie i zdrowie nas wszystkich nie wykonujemy usług transportowych związanych z przewozem alkoholu i papierosów.

TRANSPORT KRAJOWY / DOMESTIC TRANSPORT / INLANDSTRANSPORT

tel.: +48 (32) 624 0 624

Przemysław Haber, e-mail: ph@duhabex.pl

Dawid Błaszczak, e-mail: db@duhabex.pl

Więcej w zakładce “transport międzynarodowy” – zapraszamy!

Chcesz z nami współpracować? Zapraszamy!

Usługi logistyczne i spedycyjne:

tel.: +48 (32) 624 0 624

Przemysław Haber, e-mail: ph@duhabex.pl

Masz dodatkowe pytania?

Napisz lub zadzwoń

+48 (32) 624 0 624