DUHABEX

O nas

Poznaj Duhabex

Firma Duhabex, to dziś jedna z najbardziej stabilnych i najszybciej rozwijających się firm w transporcie międzynarodowym. Wskaźniki finansowe plasują ją wśród najbardziej renomowanych i godnych zaufania firm transportowych w Polsce. Od kilkunastu lat regularnie wyróżniana jest za swoje osiągnięcia na arenie międzynarodowej i ogólnokrajowej. Podczas swojego 30-sto letniego doświadczenia została nagrodzona prestiżowymi nagrodami takimi jak: Gazele Biznesu, Geparty Biznesu, Diamenty Miesięcznika Forbes, oraz wiele innych jak Certyfikaty Scani, jak i Mercedesa. Takie uznanie to wynik filozofii prowadzenia biznesu i owoc najwyższej jakości współpracy z największymi spedycjami w Europie. Postawienie na jakość serwisu poprzez wyszkolony zespół pracowników wszystkich szczebli, wykorzystanie najnowszych technologii oraz najnowocześniejszego taboru ugruntowało pozycję wśród liderów transportu w Uni Europejskiej.

Odtwórz wideo

Na sukcesy firmy pracują niezwykle profesjonalni i zawodowi kierowcy, którzy przy swojej pracy kierują się głównie bezpieczną i ekonomiczną jazdą.


Misją firmy Duhabex Sp . z o.o. i jej nadrzędnym celem jest dążenie do doskonałego realizowania usług transportowych poprzez zapewnienie na najwyższym poziomie profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Doskonałą jakością osiągamy satysfakcje i lojalność naszych partnerów.

Dlatego jest naszą troską, aby strategie, plany rozwoju wsparte inwestycjami w ludzi i nowoczesny tabor gwarantowały najwyższy poziom usług transportowych. To dzięki temu zdobywamy zaufanie, zaufanie jest naszą dumą i największą wartością.

 

Aktualności

EKOLOGIA

EKOLOGIA

3 czerwca, 2019 Polska

W trosce o nasze środowisko i ekologię, naszą flotę stanowią ciągniki siodłowe Euro 6, które

Czytaj dalej
REKRUTACJA TRWA

REKRUTACJA TRWA

3 czerwca, 2019 Polska

Duhabex Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem i zakupem nowych ciągników poszukuje doświadczonych w

Czytaj dalej
TABOR

TABOR

3 czerwca, 2019 Polska

Rok 2016 przyniósł ze sobą znaczne powiększenie naszej floty. Na dzień dzisiejszt ciągniki siodłowe marki

Czytaj dalej

Masz dodatkowe pytania?

Napisz lub zadzwoń

+48 (32) 624 0 624